Kurs stacjonarny Instruktor Stretchingu Level 2

8h

Dostęp do materiałów: bezterminowo

O szkoleniu:

Celem Kurs stacjonarny Instruktora Stretchingu lvl.2 jest poszerzenie wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej z zakresu treningu, która jest uzupełnieniem wiedzy z Kursu o tej samej nazwie lvl.1.

Zakres szkolenia:

 • Różnica w działaniu współczulnego i przywspółczulnego układu nerwowego i jaki mają wpływ na rozciąganie.
 • Jak pracować oddechem podczas rozciągania by robić to jeszcze skuteczniej?
 • Najczęstsze wady postawy, jak rozciągać by nie zaszkodzić.
 • Jakie receptory występują w mięśniach i jakie odruchy generują.  Nauczymy Cię jak przełożyć to na efektywniejszy stretching.
 • Stretching statyczny to nie wszystko, czyli inne metody efektywnego rozciągania

Dla kogo jest szkolenie:

 • Kurs stacjonarny Instruktora Stretchingu lvl.2 skierowany jest głównie do instruktorów oraz trenerów fitness, którzy chcą rozszerzyć zakres swojej wiedzy w tym temacie. Kurs sprawdzi się także dla osób, które zawodowo są związane ze sportem: akrobatów, tancerzy czy gimnastyków. Jeśli jesteś osobą, która amatorsko uprawia sport, preferujesz trening oparty na rozciąganiu, to szkolenie to pozwoli Ci na pogłębienie swojej wiedzy teoretycznej, jak również wprowadzi do Twojego treningu ćwiczenia praktyczne, których nauczysz się podczas kursu.
 • Uczestnictwo w kursie nie  wymaga zakończenie kursu Instruktora Stretchingu lvl.1

Tematy szkolenia:

8h
990.00

Enrolment validity: 365 days

Szczegóły:

 • Szkolenie stacjonarne w Warszawie.
 • 20-21.11 (sobota-niedziela).
 • Tytuł Instruktora po zdanym egzaminie.
 • Po kursie każdy z uczestników otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

PROWADZĄCy

SZKOLENIE

Kama Nienaltowska

SPORTOWIEC, SZKOLENIOWIEC

Wszechstronnie aktywna, bliskich jest jej wiele dziedzin z zakresu fitness, sportu jak i tańca. Trenuje ponad 30 lat (m.in. gimnastyka artystyczna, taniec klasyczny, tańce latynoskie), uczy od ponad 18 lat, prowadzi i organizuje warsztaty i szkolenia ze stretchingu dla polskiej kadry instruktorskiej, artystów profesjonalistów i amatorów.

Kasia Bigos

trenerka

Trenerka z wieloletnim doświadczeniem i szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness. Ekspertka ds. efektywnego rozciągania, holistycznego podejścia do pracy z ciałem, bezpiecznego treningu w ciąży i po porodzie. Autorka licznych kursów on-line i specjalistycznych programów fitness’owych i stretching’owych. W swoich kursach pokazuje jak ruchem walczyć z blokadami i rozciągać się bez bólu. Autorka książki o treningu mięśni pośladkowych.

Michał Sówka

MGR FIZJOTERAPII

Specjalista prehab (trening Medyczny i motoryczny) fizjoterapii sportowej. Terapeuta manualny. Od ponad 15 lat pracuje z wyczynowi sportowcami oraz amatorami. Od trzech lat związany z Polską Kadrą Paralekkoatletyczną, w której zajmuje się fizjoterpią i prowadzi zajęcia Prehab.
Osiągnięcia: 2019 Wojskowe Igrzyska Sportowe – Wuhan(Chiny) z Kadrą Pięcioboju Nowoczesnego. Od 2018 Fizjoterapeuta Polskiej Kadry Paraolimpijskiej w Lekkoatletyce.