Żywienie kobiet po porodzie

1h

Dostęp do kursu: 31 dni

O szkoleniu:

Celem szkolenia Żywienie Kobiet po porodzie i karmiących piersią jest wsparcie prawidłowego zbilansowania diety Kobiety, a co za tym idzie wpływy tej diety na rozwój dziecka. Sposób odżywiania Kobiet po porodzie oraz karmiących piersią, w sposób bezpośredni wpływa na zmiany zachodzące w organizmie dziecka. Obecnie dostępne jest wiele opracowań na temat żywienia Kobiet karmiących. Proponowany przez nas kurs jest usystematyzowanym zbiorem najważniejszej wiedzy na temat żywienia Kobiet. Mimo dostępnej wiedzy i ogromnego wpływu zagadnienia na rozwój dziecka, temat ten nie jest dla każdego obowiązkowym zagadnieniem w okresie ciąży, czy zaraz po urodzeniu dziecka. Naszą misją  jest wsparcie Kobiet, jak i osób z ich otoczenia i udostępnienie w przyswajalny sposób, tak ważnego zagadnienia.

Czego dowiesz się ze szkolenia (program szkolenia):

  • Mleko matki i etapy jego tworzenia
  • Dieta mamy karmiącej - wskazania i przeciwwskazania w diecie
  • Dieta eliminacyjna kobiet karmiących
  • Suplementacja w okresie karmienia
  • Karmienie wcześniaków
  • Sposoby pobudzania laktacji

Dla kogo jest szkolenie:

  • Szkolenie z zakresu żywienia Kobiet w okresie ciąży skierowane jest do Kobiet po urodzeniu dziecka. Dodatkowo szkolenie będzie odpowiednie dla osób pracujących z Kobietami w ciąży w zakresie treningu personalnego, dietetyki czy położnictwa.

Tematy szkolenia:

1 Lessons1h

Sylwia Lenartowicz: Żywienie kobiet po porodzie i karmiących piersią

WEBINAR: Żywienie kobiet po porodzie i karmiących piersią1:00:00
69.00

Enrolment validity: 31 days

Materiały dodatkowe

  • 31 dni dostępu do szkolenia.
  • 1,5 h szkoleń wideo.
  • Szkolenie ma formę online to oznacza, że możesz w nim uczestniczyć z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

PROWADZĄCA

SZKOLENIE

Sylwia Lenartowicz

mgr dietetyk

„Uczę kobiety samodzielnego bilansowania posiłków, bez liczenia kalorii. Pomagam odnaleźć się w gąszczu sprzecznych ze sobą porad, które często przyszła mama słyszy z różnych stron” Jest dietetykiem zajmującym się żywieniem mam w ciąży, po porodzie oraz dzieci. Sama również jest mamą. Od 2014 roku zajmuje się tematyką żywienia dzieci do 6-tego roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Początkowo prowadziła warsztaty edukacyjne i kulinarne na terenie całej Polski w żłobkach i przedszkolach. Jest współautorką kilku poradników o żywieniu przedszkolnym. Z małej sali przedszkolnej przeniosła się na sale wykładową gdzie szkoliła lekarzy pediatrów i położne jak radzić sobie z ulewaniami, kolkami i zaparciami wśród małych dzieci poprzez odpowiednie odżywianie i bez użycia farmakologii. Jako ekspert ds. żywienia niemowląt konsultowała trudne przypadki kliniczne. Przez 2 lata współpracowała z firmą Medforum prowadząc webinaria o żywieniu dzieci dla lekarzy pediatrów.