121 students

KURS NIEDOSTĘPNY. BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU

Szukasz nowych skuteczniejszych rozwiązań stretchingowych?
Chcesz zdobyć ekspercką wiedzę teoretyczną i praktyczną?
Dobrze trafiłeś!

Weź udział w naszej kolejnej konferencji stretchingowej i zdobądź nowe umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w swojej własnej pracy oraz podczas zajęć z podopiecznymi. Czeka cię mnóstwo praktycznej wiedzy od najlepszych specjalistów.

Podczas konferencji dowiesz się jaką rolę w skutecznym rozciąganiu pełni auutomobilizacja i jak pracować z blokadami w ciele, czemu warto pracować z czuciem głębokim i jak właściwie się tym zająć? Omówimy rolę aktywacji i wzmacniania mięśni pośladkowych w kontekście dysfunkcji i skrócenia grupy mięśni zginających biodro. Czyli jak budować aktywne zakresy.
Popracujemy nad mobilnością bioder we wszystkich zakresach w kontekście wszystkich rodzajów szpagatów oraz wygięć w tył.

Pełny opis konferencji https://polskiecentrumfitness.pl/konferencja-stretch-your-life-marzec-2021/

Wystąpienia poprowadzą instruktorzy, tancerze oraz fizjoterapeuci o zapleczu naukowym i praktycznym – szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem, a podczas konferencji będziemy czekać także na Twoje pytania!

Tematy i prelegenci konferencji

  • Kasia Bigos – Rola mięśni pośladkowych w stretchingu

 

  • Paweł Szczygieł – Automobilizacja czyli wykorzystanie rollera oraz piłeczki w celu zwiększenia zakresów ruchu oraz pozbyciu się blokad i ograniczeń. Czyli drugie oblicze praktycznej wiedzy
  • związanej z mobilnością oraz powięzią.

 

  • Michał Sówka – Czucie głebokie. Dlaczego jest tak ważne w treningu? Jak może wpływać na percepcję bólu i technikę wykonywania ćwiczeń. Praktyczne narzędzia do jego oceny.

 

  • Kama Nienaltowska – Mobilność bioder we wszystkich płaszczyznach ruchu czyli praktyczne wskazówki do rozciagania szpagatów wykroczno-zakrocznych, poprzecznych, rozkrocznych i wygięć w tył.

 

Mariusz Dzięcioł– Rola kontroli klatki piersiowej dla ruchommości obręczy barkowej w odniesieniu do stretchingu i mobility.

 

Dostęp do video po konferencji  otrzymujesz do 7 dni roboczych i jest ważny 6-tygodni od momentu wysłania.

Nauczyciel

99,999.00 zł