5 students

Jest to promocyjny fragment szkolenia: Trening kobiet w ciąży i po porodzie

Nie jest to nowy odcinek!

Czego się dowiesz?

Z lekcji mięsnie brzucha w ciąży dowiesz się dlaczego nie zaleca się, a wręcz nie powinno się trenować mięśni brzucha w ciąży i dlaczego.

Omówiona zostanie anatomia brzucha, zmiany które zachodzą w ciąży, a także rożnego rodzaju możliwe powikłania z tym związane. Dowiesz się skąd się bierze przepuklina, stożkowanie brzucha,  jak zapobiegać nadmiernemu rozejścia mięśnia prostego brzucha i jak utrzymać funkcje mięśni brzucha, a przede wszystkim co robić by w ciąży brzuszek pracował jak najlepiej – dla zdrowia i Twojego i maleństwa.

Nauczysz się jak aktywować mięsień poprzeczny brzucha, rozciągać mięsnie skośne,  modyfikować ćwiczenia czy pracować z oddechem i sprawić by dziecko miało więcej przestrzeni.

 

 

Szkolenie ONLINE zawiera najważniejsze informacje związane z omawianym tematem. Wraz z fizjoterapeutką uroginekologiczną Natalią Wawszczyk, Kasią Wawrzycką, trenerką i terapeutką mięśni dni miednicy m. Bebo, a także Katarzyną Bigos, trenerką i szkoleniowcem fitness zebrałyśmy w kilka godzin najistotniejsze fragmenty z naszego szkolenia stacjonarnego i ubrałyśmy w najbardziej czytelną formę kilkunastu lekcji.
Przed Tobą około 5 godzin szkolenia podzielonego na 15-30 minutowe lekcje, podczas których omawiamy wybrane zagadnienia.
Szkolenie ma formę teoretyczno-praktyczną. Prócz omówienia poszczególnych zagadnień, zebrałyśmy do tego bibliotekę ćwiczeń, które szczegółowo opisujemy i tłumaczymy.

Szkolenie ma też główny podział związany z:

  1. TRENINGIEM KOBIET CIĄŻARNYCH
  2. BEZPIECZNYM POWROTEM DO AKTYWNOŚCI PO PORODZIE

Nauczyciel

19.90 zł