NASZA

kadra

Pracujemy z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce, wykładającymi na licznych prelekcjach, konferencjach oraz targach w Polsce i za granicą, co sprawia, że na naszych kursach dzielimy się aktualną, popartą badaniami i szeroką wiedzą.

Natalia Wawszczyk

fizjoterapeutka uroginekologiczna

Fizjoterapeutka uroginekologiczna, mgr rehabilitacji ruchowej, specjalistka uroginekologii i opieki okołoporodowej. Doświadczenie z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej zdobywała na kursach i stażach zawodowych w wiodących ośrodkach klinicznych w Wielkiej Brytanii i Szwecji. Jest członkiem brytyjskiego stowarzyszenia „Pelvic, Obstetric and Gynaecological Physiotherapy”, Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz posiada certyfikaty niemieckiego towarzystwa fizjoterapii uroginekologicznej AG GGUP. Jest zaangażowana w rozwój kobiecej fizjoterapii (Woman's Health Physiotherapy) w Polsce.

Kasia Wawrzycka

trenerka

Jest instruktorką fitness, masażystką, terapeutką mięśni dna miednicy metodą BeBo®, trenerką Pelvic Floor Safe. Wiedzę z zakresu pracy z kobietami w ciąży i po porodzie zdobywała na szkoleniach i konferencjach w Polsce (m.in. Medical Pregnancy Training, Medical Postnatal Training, Trening Mamy, Terapia uroginekologiczna okresu ciąży i pooperacyjna) i za granicą (Burrel Education - Metabolic Mummy, JMG Fintess Consulting - Postnatal Fitness Specialist). W swojej pracy kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie zajęć do specyficznych potrzeb kobiet w ciąży i po porodzie.

Kama Nienałtowska

sportowiec, szkoleniowiec

Od ponad 30 lat blisko związana ze sportem (fitness, sport, taniec, gimnastyka akrobatyczna), uczy od ponad 18 lat, prowadzi i organizuje warsztaty i szkolenia ze stretchingu dla polskiej kadry instruktorskiej, artystów profesjonalistów i amatorów. Specjalizuje się przede wszystkim w stretchingu, treningu mobilności i kontorsji, opierając się na sprawdzonych technikach szkoleń profesjonalistów i najnowszych badaniach, propaguje bezpieczne i efektywne techniki zwiększania mobilności w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem biomechaniki ruchu. Prowadzone przez nią zajęcia, to nie tylko zestaw starannie dobranych ćwiczeń, ale przede wszystkim dawka wiedzy o anatomii, biomechanice ruchu i mechanizmach, które pozwalają nam bezpiecznie pracować nad pogłębianiem zakresów.

Kasia Bigos

trenerka, ZAŁOŻYCIELKA

Trenerka z wieloletnim doświadczeniem i szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness. Ekspertka ds. efektywnego rozciągania, holistycznego podejścia do pracy z ciałem, bezpiecznego treningu w ciąży i po porodzie. Autorka licznych kursów on-line i specjalistycznych programów fitness’owych i stretching’owych. W swoich kursach pokazuje jak ruchem walczyć z blokadami i rozciągać się bez bólu. Autorka książki o treningu mięśni pośladkowych.

Sylwia Lenartowicz

DIETETYCZKA

„Uczę kobiety samodzielnego bilansowania posiłków, bez liczenia kalorii. Pomagam odnaleźć się w gąszczu sprzecznych ze sobą porad, które często przyszła mama słyszy z różnych stron” Jest dietetykiem zajmującym się żywieniem mam w ciąży, po porodzie oraz dzieci. Sama również jest mamą. Od 2014 roku zajmuje się tematyką żywienia dzieci do 6-tego roku życia, kobiet w ciąży i karmiących. Początkowo prowadziła warsztaty edukacyjne i kulinarne na terenie całej Polski w żłobkach i przedszkolach. Jest współautorką kilku poradników o żywieniu przedszkolnym. Z małej sali przedszkolnej przeniosła się na sale wykładową gdzie szkoliła lekarzy pediatrów i położne jak radzić sobie z ulewaniami, kolkami i zaparciami wśród małych dzieci poprzez odpowiednie odżywianie i bez użycia farmakologii. Jako ekspert ds. żywienia niemowląt konsultowała trudne przypadki kliniczne. Przez 2 lata współpracowała z firmą Medforum prowadząc webinaria o żywieniu dzieci dla lekarzy pediatrów.

Michał Sówka

FIZJOTERAPEUTA, Specjalista prehab

Specjalista prehab (trening Medyczny i motoryczny) fizjoterapii sportowej. Terapeuta manualny. Od ponad 15 lat pracuje z wyczynowi sportowcami oraz amatorami. Od trzech lat związany z Polską Kadrą Paralekkoatletyczną, w której zajmuje się fizjoterpią i prowadzi zajęcia Prehab.
Osiągnięcia: 2019 Wojskowe Igrzyska Sportowe – Wuhan(Chiny) z Kadrą Pięcioboju Nowoczesnego. Od 2018 Fizjoterapeuta Polskiej Kadry Paraolimpijskiej w Lekkoatletyce.

Paweł Szczygieł

FIZJOTERAPEUTA, założyciel Fizjobox

Od 2003 zdobywa doświadczenie jako fizjoterapeuta. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Pucharze Świata oraz Paraolimpiadzie w Rio w 2016 roku.​ Specjalizuje się w: fizjoterapii, rolfingu, masażu, przygotowaniu motorycznym. W swojej pracy korzysta z nowoczesnych metod terapii, których nauczył się na wielu międzynarodowych kursach i szkoleniach.

Andrzej Bogdał

trener personalny, zawodnik ultra, ZAŁOŻYCIEL

Zawodnik biegów Ultra, trener personalny, dietetyk sportowy
ze specjalizacją biegów wytrzymałościowych z 10 letnim doświadczeniem zawodowym, współzałożyciel Polskie Centrum Fitness.