O NAS

Pracujemy z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce, wykładającymi na licznych prelekcjach, konferencjach oraz targach w Polsce i za granicą, co sprawia, że na naszych kursach dzielimy się aktualną, popartą badaniami i
szeroką wiedzą.

Hej, jesteśmy Kasia i Andrzej, prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwóch wspaniałych córek. Kasia, z wykształcenia dziennikarka, politolog, specjalistka od PR oraz… kosmetyczka. Z miłości do sportu zostałam instruktorką fitness oraz pole dance. Mistrzyni Polski i Europy Pole Sport 2015 w kategorii duety, złota medalistka Pole Art Spain 2015 w kat. duety, finalistka Pole Art. Polska 2015 w kat. solo i duety. Andrzej trener personalny, ekspert żywieniowy, aktywny zawodnik biegów górskich oraz przeszkodowych, trener biegowy. Ukończyłem  studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Podyplomowe z Żywienia i Suplementacji Osób Aktywnych w Sporcie.

Podczas naszej drogi w świecie sportu braliśmy udział w wielu szkoleniach, eventach, obozach czy współpracowaliśmy z wieloma markami. Zdajemy sobie sprawę, że dostępna wiedza jest bardzo szeroka, a niekiedy brakuje nam czasu na studiowanie książek, w bardzo wąskich specjalizacjach. Znając wyzwania, z jakimi mierzyliśmy się, chcąc pogłębiać swoją wiedze jako trenerów i zawodników, zdecydowaliśmy się na poszerzenie swojej działalności. Wspólnie stworzyliśmy miejsce, w którym nasza misją jest usystematyzowanie dostępnej wiedzy i przekazanie jej dalej w możliwie najbardziej przyswajalny sposób. Na naszej platformie szkoleniowej znajdziecie warsztaty i szkolenia, które stworzyliśmy z największą starannością, dobierając prowadzących, do których mamy pełne zaufanie.

NASZE

SZKOLENIA

W naszych szkoleniach skupiamy się na kompleksowym, podejściu, nowoczesnych metodach
treningowych opartych o rzetelną wiedzą oraz doświadczonej kadrze. Pracujemy z najlepszymi
szkoleniowcami w Polsce, wykładającymi na licznych prelekcjach, konferencjach oraz targach w
Polsce i za granicą, co sprawia, że na naszych kursach dzielimy się aktualną, popartą badaniami i
szeroką wiedzą.

Szkolenia na platformie są dostępne pojedynczo oraz w pakietach. Dostęp do oferowanych szkoleń
jest czasowy i zależy od tego, czy zostało ono zakupione w pakiecie. Mamy nadzieję, że wiedza, którą
chcemy się z Wami dzielić będzie wspierać Was zarówno jako zawodników, czy osoby aktywne
fizycznie, jak również sprawdzi się w waszym profesjonalnym rozwoju.