TRZECIA edycja stretchingowego campu nadchodzi!

Widzimy się już 15-19.11.2023 r. Zapisy na samym końcu!

CZY POWINNAM JECHAĆ?

Bez względu na to, czy jesteś w stanie oglądać kolejny odcinek serialu siedząc w szpagacie, czy ledwo sięgasz podłogi w skłonie, jesteśmy tutaj by wspierać Cię w kolejnym wyzwaniu!

Organizujemy trzecią edycję strech campu, bo widzimy jak wspólne wyjazdy pomagają uczestnikom w osiąganiu swoich celów. Jeśli traktujesz stretching jako dopełnienie profesjonalnego treningu, chcesz rozluźnić pospinane ciało, albo przekraczać swoje kolejne granice, na naszym wyjeździe uda Ci się to osiągnąć.
Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na każdym poziomie zaawansowania, nasze treningi są dostosowane do grupy, z którą pracujemy. Dlatego nie zastanawiaj się, czy wystarczająco dużo potrafisz, zapisz się na wyjazd już teraz i ciesz się satysfakcją z kolejnego wyzwania!

CZY NIE BĘDĘ SIĘ NUDZIĆ?


Nie martw się, wyjazd to nie tylko wyzwania! Jedziemy tam łączyć pracę z przyjemnościami. Nawet jeśli na obóz zapiszesz się sama, wrócisz pełna energii, którą dzieli się grupa. Nasze wyjazdy przyciągają wspaniałe kobiety, które inspirują się wzajemnie. Wszystkie mamy podobne cele, chcemy dbać o swoje zdrowie i dobrze spędzić czas – z taką energią możemy być dla siebie nieocenionym wsparciem. Czas na wyjeździe będziemy dzielić na bloki treningowe, warsztaty edukacyjne i czas, który możemy spędzić na rozmowach. Komfort grupy jest dla nas najważniejszy, dlatego zawsze dbamy o to, żeby uczestnicy mieli czas na odpoczynek. Również ten na łonie natury, najlepiej z widokiem na Tatry, bo właśnie w takim ośrodku będziemy zakwaterowani. Kawa z widokiem na panoramę Tatr to luksus, na który możemy sobie codziennie pozwolić.  Jeśli odpoczynek i regeneracja, to najlepiej basen, sauna i jacuzzi! To wszystko w naszym ośrodku w Murzasichle, czy trzeba czegoś więcej? Tak – pysznego i pełnowartościowego jedzenia, zarówno w wersji wegetariańskiej i wegańskiej – wszystko z naszych przepisów dostosowanych do intensywności treningów. Raczej nie brzmi to jak nuda, co nie?

JAK BĘDZIEMY TRENOWAĆ?


Power Stretch w szpagatach zakroczno-wykrocznych, praca z oporem i aktywnymi zakresami. To wstęp do bardziej zaawansowanych form jak standing splity. Wygięcia do tyłu – będziemy rozciągać przednią taśmę mięśniową zdejmując napięcie z klatki piersiowej, jednocześnie wzmacniając plecy i uplastyczniając kręgosłup, czyli praca nad tylną taśmą tonicznymi i fazowymi mięśniami grzbietu. Wszystko to po to, żeby rozłożyć całość na czynniki pierwsze, następnie złożyć w przyjemne, zdrowsze i mniej podatne na kontuzje wygięcie.

Stanie na przedramionach -budujemy zakres ruchomości i siłę ramion potrzebne do utrzymania prawidłowej pozycji, pracujemy nad wzmacnianiem, wytrzymałością i świadomością przestrzenną do góry nogami.
Hips mobility czyli cały blok poświęcony biodrom i technikom skutecznej mobilizacji, redukcji napięć z elementami wzmacniania. Na tych warsztatach poznamy ćwiczenia pomagające otworzyć biodra do pozycji lotosu i jej wariacji. Zapoznamy się z ćwiczeniami, które zarówno zrelaksują jak i zaktywują nasze biodra do otwarcia. Marzenie o szpagacie poprzecznym może się spełnić!

Stretching powięziowy – czyli praca ciała w 3D. Wykorzystanie globalnych wzorców ruchu oraz praca z taśmami powięziowymi z wykorzystaniem techniki odbicia, rolerów i płynnego flow. Dzień będziemy kończyć stretchingiem relaksacyjnym redukującym uczucie stresu i ogólnego napięcia w całym ciele. Regulacja układu nerwowego połączona z technikami oddechowymi w pracy ze przywspółczulnym układem nerwowym.

CO MNIE ZASKOCZY?
Ta edycja będzie wzbogacona o zajęcia z Joga Wheel oraz stretching gimnastyczny! Zgłębisz podstawy sztuki cyrkowej! Kontorsja – to elementy gimnastyki artystycznej, jogi i akrobatyki.

Poznamy techniki gimnastyki artystycznej, jogi i akrobatyki, które pomogą nam zrozumieć mechanikę zaawansowanych pozycji. Jeśli Twoim marzeniem jest zrobienie tzn. igły (wyciągnięcie w gięciu nogi nad głową w równowadze na jednej nodze), to ta sekcja jest właśnie dla Ciebie. Połączenie stretchingu i mobility – dwa bloki z fizjoterapeutą, który zarówno pozna wasze rutyny treningowe, jak również doradzi jak zwiększyć ich efektywność z punktu widzenia zapobiegania kontuzjom i większego relaksu dla mięśni.

A inne atrakcje? 🙂

KADRA

Kama Nienałtowska

SPORTOWIEC, SZKOLENIOWIEC

Kasia Bigos

trenerka, SZKOLENIOWIEC

Kasia Kwaśniewicz

TRENERKA

Paweł Szczygieł

FIZJOTERAPEUTA, założyciel Fizjobox

Cena wyjazdu

2 650 zł do 10.08.2023

2 800 zł do 31.10. 2023

3000 zł od listopada 2023

W cenie:

Termin:  15-19.11.2023

Wpłacając zadatek 1000 zł do 10 sierpnia masz gwarancję miejsca i niższej ceny.

Jak się zapisać?

Wpłać zadatek klikając powyżej lub napisz na maila: info@polskiecentrumfitness.pl

Chcesz rozłożyć płatność na raty? Nie ma problemu! Jesteśmy elastyczni, a Ty możesz rozłożyć płatność nawet na kilka rat. Wpłacając zadatek: 1000 zł masz gwarancję miejsca i niższej ceny. Jeśli brał_ś udział w poprzednich edycjach Stretch Campu  lub/i jesteś kursantką kursu na Instruktora Stretchingu masz 150 zł zniżki na wyjazd!

Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas o tym przed wpłatą.

Dane do przelewu:

Nr konta:12 1050 1025 1000 0090 8104 3649
FITNESS W WIELKIM MIEŚCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres firmy
UL.KĄDZIOŁECZKI 54E, 02-850 WARSZAWA
IBAN: PL 12 1050 1025 1000 0090 8104 3649
SWIFT: INGBPLPW

NIP 9512506109, REGON: 386826212.

Tytułem : Stretch Camp