Jak zaplanować swój trening biegowy i przygotować się pod konkretne zawody?

Ten wykład prezentuje wszechstronne podejście do tematu biegania pozwalając osiągnąć najlepsze rezultaty, zarówno biegaczom jak i osobom wspierającym rozwój zawodnika.

W materiale przeprowadzimy Cię przez zaplanowanie całego cyklu rocznego począwszy od fazy Prehab aż na cykl jednostek przed samym startem docelowym.

ZOBACZ FRAGMENT SZKOLENIA:

PLAN WEBINARU:

Jakie są fizjologiczne potrzeby pracy nad zdolnościami motorycznymi w sportach wytrzymałościowych

Dlaczego należy pracować nad siłą i szybkością. -jakie jest znaczenie zdolności motorycznych w sportach wytrzymałościowych

Jak powinny wyglądać proporce pracy powyższych zdolności motorycznych w cyklu rocznym

Wiemy, że planując tak ważny etap w życiu lub będąc w jego trakcie, trudno jest podejmować decyzje. W tym czasie najważniejszy jest Twój komfort i wybory, które Ci służą.

Dlatego, chcemy zaproponować Ci zapoznanie się z fragmentem naszego kursu, żebyś mogła sprawdzić, czy to materiał odpowiedni dla Ciebie!

Po wpisaniu swojego adresu mailowego, otrzymasz od nas link do  nagrania:

PROWADZĄCY WYKŁAD

Michał Sówka

MGR FIZJOTERAPII, Specjalista prehab

Specjalista prehab (trening Medyczny i motoryczny) fizjoterapii sportowej. Terapeuta manualny. Od ponad 15 lat pracuje z wyczynowi sportowcami oraz amatorami. Od trzech lat związany z Polską Kadrą Paralekkoatletyczną, w której zajmuje się fizjoterpią i prowadzi zajęcia Prehab.
Osiągnięcia: 2019 Wojskowe Igrzyska Sportowe – Wuhan(Chiny) z Kadrą Pięcioboju Nowoczesnego. Od 2018 Fizjoterapeuta Polskiej Kadry Paraolimpijskiej w Lekkoatletyce.

CO MÓWIĄ UCZESTNICY SZKOLEŃ BIEGOWYCH?

Kurs wytrzymałości, szybkości i siły biegowej odbyłem podczas... roztrenowania. Dlaczego? Ponieważ miałem więcej wolnego czasu i mocne postanowienie odświeżenia swojej wiedzy sportowej. Moim zdaniem to idealny wstęp do biegania długich dystansów dla osób początkujących i świetne "przetarcie" przed nowym sezonem dla osób już doświadczonych w tej kwestii. Polecam nie tylko niezdecydowanym amatorom (to pozwoli Wam uniknąć wielu błędów i kontuzji), ale również dla tych, którzy biegają od dawna - aby przypomnieć sobie jak funkcjonuje nasze ciało i że należy go słuchać oraz obserwować swoje wzorce ruchowe na drodze do wymarzonego celu. Prowadzący krok po kroku przeprowadza kurantów nawet przez ciężkie meandry działania ludzkiego ciała, ze strony zachodzących w nich procesów - jednak robi to w sposób przejrzysty o jasny nawet dla mnie, której ciężko było zawsze zrozumieć biologię. Polecam serdecznie!" @ultra.para
"Do każdego szkolenia macie odpowiednio dobrana osoba. Widzę na insta, jak się cały czas rozwijacie oddzielnie a jednocześnie razem i to dla mnie jako trenera który ma świadomość że jeszcze sporo nauki przede mną jest dla mnie motywujące i nakręca mnie . Także szkolenia dla mnie na wysokim poziomie. Widzę że przy treningu kobiet nowe twarze w teame, myślę że się przyda ich wiedza. Fajne tematycznie dla mnie webinary" - Łukasz

JEŚLI JESZCZE NIE POBRAŁEŚ/AŚ WEBINARU, ZRÓB TO 🙂

Po wpisaniu swojego adresu mailowego, otrzymasz od nas link do nagrania: