PAKIET

AKTYWNA MAMA

379.00zł

Materiały dodatkowe:

Pakiet skierowany jest do Kobiet, które planują ciążę, są w trakcie ciąży lub w ostatnim czasie zostały mamami.

Jednocześnie szkolenie będzie odpowiednie dla osób pracujących z Kobietami, w każdym z powyższych etapów: trenerów, dietetyków czy położnych.

Promocyjna cena kursu 379 zł!
Oszczędzasz 30% i masz dostęp przez cały rok!

Hej, jesteśmy Kasia i Andrzej, prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami dwóch wspaniałych córek. Kasia, z wykształcenia dziennikarka, politolog, specjalistka od PR oraz… kosmetyczka. Z miłości do sportu zostałam instruktorką fitness oraz pole dance. Mistrzyni Polski i Europy Pole Sport 2015 w kategorii duety, złota medalistka Pole Art Spain 2015 w kat. duety, finalistka Pole Art. Polska 2015 w kat. solo i duety. Andrzej trener personalny, ekspert żywieniowy, aktywny zawodnik biegów górskich oraz przeszkodowych, trener biegowy. Ukończyłem  studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego oraz Podyplomowe z Żywienia i Suplementacji Osób Aktywnych w Sporcie.

Wspólnie stworzyliśmy miejsce, w którym nasza misją jest usystematyzowanie dostępnej wiedzy i przekazanie jej dalej w możliwie najbardziej przyswajalny sposób. Na naszej platformie szkoleniowej znajdziecie warsztaty i szkolenia, które stworzyliśmy z największą starannością, dobierając prowadzących, do których mamy pełne zaufanie.

Teraz oddajemy w Twoje ręce pakiet szkoleniowy Aktywna mama 4 w 1. Mamy nadzieję, że wiedza ta pomoże Ci w zdrowym rozwoju zarówno Twoim, jak i dziecka. Więcej informacji o pakiecie znajdziesz poniżej.

Wiemy, że planując tak ważny etap w życiu lub będąc w jego trakcie, trudno jest podejmować decyzje. W tym czasie najważniejszy jest Twój komfort i wybory, które Ci służą.

Dlatego, chcemy zaproponować Ci zapoznanie się z fragmentem naszego kursu, żebyś mogła sprawdzić, czy to materiał odpowiedni dla Ciebie!

Po wpisaniu swojego adresu mailowego, otrzymasz od nas link do fragmentu nagrania:

Promocyjna cena kursu 379 zł!
Oszczędzasz 30% i masz dostęp przez cały rok!

Trening kobiet w ciąży i po porodzie (20 webinarów po 15-30min)

Celem szkolenia Trening Kobiet w ciąży i po porodzie jest wsparcie prawidłowego rozwoju Kobiety, jak i dziecka w okresie ciąży, przy jednoczesnym zachowaniu aktywności fizycznej. 

Dodatkowo szkolenie obejmuje wprowadzanie aktywności Kobiet po ciąży wspierając spokojny i dostosowany do indywidualnych potrzeb proces powrotu do sportu.

Webinar żywienie Kobiet w ciąży (120 min)

Celem szkolenia Żywienie Kobiet w ciąży jest wsparcie prawidłowego rozwoju Kobiety, jak i dziecka w okresie ciąży. Jednym z najważniejszych elementów wpływających na ten rozwój jest sposób odżywiania. 

Obecnie dostępne jest wiele opracowań na temat żywienia Kobiet w ciąży. Proponowany przez nas kurs jest usystematyzowanym zbiorem najważniejszej wiedzy na temat żywienia Kobiet w ciąży.

E-book 10 zasad aktywności w ciąży

Webinar żywienie Kobiet po porodzie i karmiących piersią