BIEGANIE jeden z najpopularniejszych “treningów” aerobowych, na który decyduje się masa ludzi w Polsce i na świecie. Korzyści jakie przynosi można mnożyć. Regularny trening biegowy m.in. zwiększa wymianę tlenową, przyspiesza krążenie, obniża ciśnienie tętnicze krwi, wzmacnia mięśnie całego ciała i uwalnia endorfiny, dodaje energii. 

A Ty biegasz, czy dopiero zaczynasz?…. Nie wiesz jak poprawić swój wynik? Jaka pora jest najlepsza na bieganie, a może co jeść przed i po treningu? Jak skutecznie wzmacniać swoją kondycję? Jak się rozgrzewać?

Do BIEGU, GOTOWI, START!
O czym warto pamiętać w treningu biegacza?

My wiemy i chcemy pomóc Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z bieganiem. Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą, czy zaawansowaną. Twój cel jest realny do osiągnięcia, chociaż czasem możesz mieć wątpliwości. 

Ze wskazówkami, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie osiągniesz to, o czym marzysz! Gotowy/a?

Mamy dla Ciebie dwie propozycje basic i premium, sam/a wybierz najlepszą dla siebie.

OPCJA BEZPŁATNA

OPCJA PREMIUM

Zapisy już od 29 sierpnia! Oficjalny start 12 września!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/630732091496339/

ZOBACZ TEŻ, po co sięgają biegacze:

Pakiet szkoleń biegowych: wytrzymałość, szybkość, siła

Pakiet szkoleniowy BIEGANIE obejmuje trzy najczęściej kupowane szkolenia biegowe, których celem jest przybliżenie kluczowej wiedzy z zakresu siły, wytrzymałości i szybkości biegowej. Cały pakiet obejmuje holistyczne podejście do tematu biegania pozwalając osiągnąć najlepsze rezultaty, zarówno biegaczom, jak i osobom wspierającym rozwój zawodnika. Pakiet zawiera trzy szkolenia z zakresu – SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ I SZYBKOŚĆ BIEGOWA.

Czas trwania szkolenia: 6h

Dostęp: 365 dni

Cena regularna: 179 zł

Szkolenie: Kształtowanie siły

Celem szkolenia jest podkreślenie znaczenia siły w treningu biegowym, jak również w innych dyscyplinach sportowych. Szkolenie pozwoli Ci na wprowadzenie elementów treningu siłowego do planu treningowego opartego o najkorzystniejsze parametry.

Czas trwania szkolenia: 2h

Dostęp: 31 dni

Cena regularna: 69 zł

Szkolenie: Kształtowanie szybkości biegowej

Celem szkolenia jest przybliżenie metod kształtowania szybkości zawodników, wpływu szybkości biegowej na zapobieganie kontuzjom czy szybkości dla sportowców wytrzymałościowych. Po szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie tworzyć plany treningowe w zależności od okresu przygotowawczego do zawodów.

Czas trwania szkolenia: 2h

Dostęp: 31 dni

Cena regularna: 69 zł

Szkolenie: Kształtowanie wytrzymałości biegowej

Celem kursu jest przybliżenie tematyki wytrzymałości w bieganiu, czy też dyscyplinach opartych o bieganie. Po proponowanym przez nas szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie zaplanować swój trening, w oparciu o różne podejścia do kształtowania wytrzymałości.

Czas trwania szkolenia: 2h

Dostęp: 31 dni

Cena regularna: 69 zł